Nabożeństwo majowe

W naszym przedszkolu odbyło się uroczyste nabożeństwo majowe, podczas którego cała społeczność przedszkolna zgromadziła się na wspólnej modlitwie ku czci Matki Bożej.
Dzieci z zaangażowaniem uczestniczyły w śpiewie pieśni maryjnych oraz modlitwie, oddając Maryi swoje dziecięce intencje. Był to wyjątkowy czas skupienia, refleksji i budowania wspólnoty. 

Przejdź do treści