Najmłodsza grupa z wizytą w bibliotece

Najmłodsza grupa odwiedziła bibliotekę, gdzie dzieci miały okazję poznać wyjątkowe miejsce pełne książek i ciekawych opowieści. Pani bibliotekarka opowiedziała o swojej pracy oraz pokazała, jak można wypożyczać książki. Dzieci z zainteresowaniem oglądały kolorowe książeczki i słuchały czytanej bajki. Wizyta sprawiła wszystkim wiele radości i zachęciła do sięgania po książki.

Przejdź do treści