Teatralne spotkanie

Grupa III oraz zerówka wybrały się na wspólne wyjście do teatru. Dzieci z dużym zainteresowaniem oglądały przedstawienie i z zaciekawieniem śledziły przebieg historii. Występ dostarczył wszystkim wielu pozytywnych emocji oraz był okazją do kontaktu ze sztuką i wspólnej integracji. Po wyjściu dzieci wróciły pełne wrażeń i chętnie dzieliły się swoimi opiniami.

Przejdź do treści