Nasze plany…

   

Drodzy Rodzice!

W 1989 roku, przedszkole przy ul. Piekarskiej 7a, po 26 latach przerwy wynikającej z ówczesnych rządów komunistycznych  znowu zaczęło istnieć. Początki były trudne – gruntowne remonty, rozbudowa, zdobywanie funduszy. Dziś po upływie już 25 lat  działalności placówki pod patronatem Aniołów Stróżów pragniemy wyrazić wdzięczność Bogu za „dzieła których dokonał”. Na początku października br. wspólnie z Państwem oraz obecnymi i byłymi wychowankami, pragniemy świętować srebrny jubileusz  przedszkola. Już dziś serdecznie ZAPRASZAMY!

 

Plan pracy przedszkola  na rok szkolny 2014/2015 mocny akcent położył na  wprowadzenie dzieci w świat matematyki  – „Myślę i liczę”. Statystyki wskazują na ogromne problemy dzieci i młodzieży w tej dziedzinie nauki, dlatego pragniemy poprzez zabawę, eksperymentowanie, obserwację,  ciekawe warsztaty itp. zaradzić  temu zjawisku. Pragniemy również, aby Państwa dziecko rozmiłowało się w swojej „małej ojczyźnie”- Krakowie. Lokalizacja przedszkola w pięknej i bogatej w tradycje historyczne części miasta, pozwala nam na częste spacery Bulwarami Wiślanymi, na królewski Wawel, planty, do muzeów, kościołów itp.

Mamy nadzieję, że uda nam się zrealizować to wszystko co  zostało zaplanowane.  Oczywiście liczymy na Państwa współpracę, gdyż  tylko wspólne zaangażowanie pozwoli nam uczynić czas przedszkolny wspaniałą i niezapomnianą przygodą dla każdego dziecka.

Wychowawczynie: s. Goretti i p.Roksana