Kalendarium

Kalendarium na rok szkolny 2017/2018

Kalendarz duszpasterski 2017/2018

 

niedziela 17 września Msza św. o 10.00 w kaplicy MB Pocieszenia (oprawę liturgiczną przygotowuje grupa IV)

wtorek 3 października obchody patronalnego Święta Aniołów Stróżów, Msza św. o 14.00 w kaplicy MB Pocieszenia

niedziela 19 listopada Msza św. o 10.00 w kaplicy MB Pocieszenia (grupa III)

niedziela 17 grudnia Msza św. o 10.00 w kaplicy MB Pocieszenia
(grupa II)

czwartek 21 grudnia 11.30 życzenia w grupach

niedziela 21 stycznia Msza św. o 10.00 w kaplicy MB Pocieszenia
(grupa IV)

Środa Popielcowa 14 lutego nabożeństwo o 10.00 w przedszkolu

czwartek 15 marca Droga Krzyżowa o 15.15 na krużgankach kościoła

Niedziela Palmowa 25 marca procesja i Msza św. o 11.00 w parafii (procesja grupa IV)

Wielka Środa 28 marca o 11.30 życzenia w grupach

wtorek 26 kwietnia, uroczystość MB Dobrej Rady, Msza św. o 10.00
w kaplicy węgierskiej

niedziela 20 maja Msza św. o 10.00 w kaplicy MB Pocieszenia
(grupa III)

niedziela 10 czerwca Msza św. o 10.00 w kaplicy MB Pocieszenia
(grupa II)

 

Spotkania z teatrem w roku szkolnym 2017/2018

(Studio Teatralne KRAK-ART i Teatr Ewangelizacyjny  EDEN)

12 września  wtorek godz. 9.30 Stoliczku nakryj się

9 października  poniedziałek godz. 9.00  Opowieść o dobrym człowieku

28 listopada  wtorek godz. 9.30 Smocza Legenda

11 grudnia  poniedziałek godz. 9.00  Legenda o św. Mikołaju

9 stycznia wtorek godz. 9.30 Złota Rybka

5 lutego 2018 r. wtorek godz. 9.00 Prawdziwy skarb

13 marca  wtorek godz. 9.30 Warkocz Królewny Wisełki

17 kwietnia  wtorek godz. 9.00 Historia Daniela w jaskini lwów

15 maja wtorek godz. 9.30 Zajęcza Chatka

5 czerwca  wtorek godz. 9.00 Przypowieść o talentach

 

Taniec integracyjny z elementami gimnastyki korekcyjnej

wtorek

Grupa I:  11.00-11.30
Grupa II: 12.00-12.30
Grupa III: 11.30-12.00
Grupa IV: 12.30-13.00

 

Balet dla dziewczynek

czwartek

Grupa I: 10.00-10.30
Grupa II: 10.30-11.00
Grupa III: 11.00-11.30
Grupa IV: 11.30-12.00

 

Tenis dla chłopców

piątek

Grupa I: 9.00-9.30
Grupa II: 9.30-10.00
Grupa III: 10.00-11.00 (podział na grupy)
Grupa IV: 11.00-12.00 (podział na grupy)

 

Język angielski


Grupa I – codzienny kontakt z językiem
Grupa II – wtorek i czwartek  godz. 8.00 – sala zbiorcza
Grupa III – poniedziałek i środa – sala gr. III
Grupa IV – poniedziałek i środa 13.40 – sala zbiorcza

 

Język niemiecki


Grupa I – codzienny kontakt z językiem (od drugiego półrocza)
Grupa III – środa  8.40 – sala zbiorcza
Grupa IV – piątek 8.40 – sala zbiorcza

 

Język słowacki

Grupa II – codzienny kontakt z językiem


Umuzykalnienie

poniedziałek

Grupa I – 9.00
Grupa II – 9.30
Grupa III – 10.00
Grupa IV – 10.30

 

Katecheza

wtorek

Grupa I – 9.15
Grupa II – 9.30
Grupa III – 9.45
Grupa IV – 8.45

(gdy we wtorek wypada występ teatrzyku,
katecheza odbywa się w terminach ustalonych z grupami)

 

 Poznajemy Kraków z Przewodnikiem z SCKM

środy

(zajęcia w cyklu czterotygodniowym, w każdym tygodniu kolejna grupa)